Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Celem Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych jest podnoszenie poziomu wykształcenia ogólnego oraz kompetencji zawodowych. W szkole dla dorosłych Edu Atut kursy kwalifikacyjne są prowadzone według podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kadra ekspertów w swoich dziedzinach gwarantuje profesjonalne przygotowanie w obranym kierunku. Nasze doświadczenie pokazuje, że Słuchacze wybierają bardzo chętnie tę formę kształcenia, nie tylko by w krótkim czasie nabywać nowe kwalifikacje zawodowe, ale także chcąc rozwijać swoje osobiste zainteresowania. Absolwenci KKZ w Edu Atut Gorzów Wielkopolski otrzymują Certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje. Zapraszamy!

Certyfikat

Jako nasz Absolwent w ramach Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych otrzymasz Certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje. 

Niskie ceny

Ceny Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w Edu Atut są na tyle przystępne, aby każdy miał możliwość zdobycia certyfikatu zawodowego.

Krótki czas

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe należą do krótkich form kształcenia i pozwalają szybko reagować na dynamicznie zmieniające się trendy rynku pracy.

Ofreta edukacyjna

Fryzjer

Jeżeli kochasz włosy, śledzisz nowe trendy fryzur to specjalizacja fryzjer jest właśnie dla ciebie. 

Technik usług fryzjerskich

Absolwent specjalizacji technik usług fryzjerskich jest przygotowany do wykonywania  zabiegów na włosach.

Kucharz

W ostatnich latach blogi kulinarne i programy telewizyjne notują rekordy popularności, pobudzając nasze kubki smakowe i pasję gotowania.

Technik usług gastronomicznych

Technik usług gastronomicznych planuje produkcję i ustala asortyment potraw, półproduktów i wyrobów gotowych.

Kelner

Jeżeli myślisz, że kelnerem może być niemal każdy i to praca raczej o charakterze dorywczym, dla studenta na wakacje, to jesteś w błędzie.

Piekarz

Polacy kochają pieczywo. Badania pokazują, że większość z nas po wyroby z piekarni sięga co najmniej raz dziennie!

Cukiernik

Praca cukiernika polega przede wszystkim na produkcji wszelkiego rodzaju ciast, ciastek, tortów, deserów, cukierków czy pieczywa cukierniczego.

Technik budownictwa

Technik budownictwa uczestniczy w robotach budowlanych, prowadzi dokumentację budowy, przygotowuje i kontroluje produkcję budowlaną.

Technik informatyk

Informatyk to obecnie jeden z najbardziej pożądanych na rynku pracy zawodów. Słuchacze tej specjalizacji w Edu Atut poznają pełne zastosowanie komputerów.

Technik rachunkowości

Technik rachunkowości prowadzi rejestr transakcji finansowych przedsiębiorstw i sprawdza dokładność dokumentów.

Technik handlowiec

Handlowiec to pracownik, bez którego nie może funkcjonować żadne przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe. 

Technik ekonomista

Technik ekonomista oblicza wskaźniki niezbędne do określenia sytuacji ekonomiczno-finansowej firmy, analizuje koszty i przychody.

Rolnik

Do zadań zawodowych rolnika należą prace związane z hodowlą roślin, nasiennictwem oraz produkcją roślin w gospodarstwach rolnych.

Technik rolnik

Do zadań zawodowych technika rolnictwa należą prace związane z hodowlą roślin, nasiennictwem oraz produkcją roślin w gospodarstwach rolnych.

Technik spedycji

Technik spedycji organizuje transport kolejowy, samochodowy lub lotniczy towarów eksportowanych i importowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju.

Technik logistyk

Zadaniem logistyka jest dostarczyć właściwy towar, właściwemu klientowi, we właściwej ilości, właściwym czasie, na właściwe miejsce.

Technik elektryk

Technik elektryk zajmuje się m.in.: projektowaniem instalacji i sieci elektrycznych, montażem instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją.

Elektryk

Elektryk zajmuje się projektowaniem oraz montażem instalacji i sieci elektrycznych, oraz instalowaniem i uruchamianiem maszyn i urządzeń elektrycznych.

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych montuje wszelkiego typu instalacje.

Technik mechanik pojazdów samochodowych

Technik pojazdów samochodowych diagnozuje i naprawia podzespoły.

Mechanik pojazdów samochodowych

Mechanik pojazdów samochodowych wykonuje prace konserwacyjne i naprawcze samochodów osobowych.

NAUKA ZA DARMO!

Chcesz dokończyć swoją edukację, ale nie masz środków finansowych? Nie szkodzi. Nauka w naszej szkole jest zupełnie darmowa! Nie zwlekaj z decyzją, to jest Twój czas. Skontaktuj się z sekretariatem Edu Atut i zapytaj o możliwość bezpłatnej nauki. Do zobaczenia na zajęciach!

Eduatut

darmowa Szkoła dla dorosłych w gorzowie wielkopolskim

ul. Pionierów 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel.: 531 552 861

e-mail: biuro@eduatut.pl