Liceum
dla dorosłych

Chcesz łączyć naukę w szkole średniej z innymi aktywnościami? Wybierz zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Edu Atut w Gorzowie Wielkopolskim! Nie ma znaczenia, czy jesteś absolwentem szkoły podstawowej, gimnazjum, czy może przerwałeś naukę w dziennej szkole średniej. Nawet jeżeli rozważasz powrót do edukacji po latach, to nasi nauczyciele kompetentnie poprowadzą Cię aż do dnia, w którym odbierzesz świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego i zdasz maturę. Edu Atut posiada uprawnienia szkoły publicznej i kształci zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Będąc absolwentem tej szkoły, masz otwartą drogę, m.in. do studiowania w publicznych uczelniach wyższych! Nie czekaj, zrób pierwszy krok i skontaktuj się z naszym sekretariatem. Nasza szkoła jest darmowa, nie zapłacisz czesnego ani nie spotkają Cię żadne ukryte koszty.

Tryb nauczania

Zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym, dzięki temu nawet osoba bardzo aktywna może skorzystać z oferty naszej szkoły.

Zaświadczenia

Na prośbę naszych Słuchaczy wydajemy odpowiednie zaświadczenia o pobieraniu nauki, m.in.: do ZUS, KRUS, MOPS itd.

Rodzaj szkoły

 Edu Atut posiada uprawnienia szkoły publicznej. Nadawane dyplomy, certyfikaty i uprawnienia zawodowe są zgodne z regulacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Szkoła dla wszystkich

EduAtut jest szkołą całkowicie darmową na wszystkich poziomach i kierunkach nauczania, od szkoły podstawowej po szkoły policealne. Oznacza to, że nasi uczniowie, słuchacze i kursanci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z nauką. Dzięki zajęciom prowadzonym w trybie zaocznym, z oferty naszej szkoły mogą korzystać również osoby pracujące lub takie, które z innych powodów nie mogą sobie pozwolić na naukę w trybie dziennym.

Kto może się zapisać?

Do naszego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych zapraszamy wszystkich chętnych, którzy posiadają świadectwo ukończenia ośmioletniej szkoły podstawowej lub gimnazjum i chcą kontynuować naukę. Szkoła przeznaczona jest dla osób dorosłych, lecz może zapisać się do niej również osoba niepełnoletnia, jeśli ma skończone 16 lat i posiada zgodę rodzica.

NAUKA ZA DARMO!

Chcesz postawić na swoją edukację, ale nie masz środków finansowych? Nie szkodzi. Nauka w naszej szkole jest zupełnie darmowa! Nie zwlekaj z decyzją, to jest Twój czas. Skontaktuj się z sekretariatem Edu Atut i zapytaj o możliwość bezpłatnej nauki. Do zobaczenia na zajęciach!

Eduatut

darmowa Szkoła dla dorosłychw gorzowie wielkopolskim

ul. Pionierów 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel.: 531 552 861

e-mail: biuro@eduatut.pl