Policealna szkoła medyczna

Chcesz pracować w branży medycznej, ale nie masz możliwości uczęszczać na studia wyższe? Mamy dobrą wiadomość: niektóre kierunki ukończysz dużo szybciej w policealnej szkole medycznej Edu Atut! Zdobądź tytuł technika i ciesz się pracą w zawodach średniego personelu medycznego! Dzięki profesjonalnej kadrze naszej szkoły będziesz mieć możliwość zapoznania się z niezbędną teorią i poznasz praktyczny wymiar swojego przyszłego zawodu. W szkole policealnej możesz nie tylko przystąpić do egzaminów zawodowych, ale również do matury – jeśli nie zdawałeś jej wcześniej. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Zapoznaj się z ofertą kierunków i zapytaj nas o możliwość nauki za darmo.  

Tryb nauczania

Zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym, dzięki temu nawet osoba bardzo aktywna może skorzystać z oferty naszej szkoły.

Zaświadczenia

Na prośbę słuchacza wydajemy odpowiednie zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS itd.

Rodzaj szkoły

 Edu Atut posiada uprawnienia szkoły publicznej. Nadawane dyplomy, certyfikaty i uprawnienia zawodowe są zgodne wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Szkoła dla wszystkich

Edu Atut jest szkołą całkowicie darmową na wszystkich poziomach i kierunkach nauczania, od szkoły podstawowej po szkoły policealne. Oznacza to, że nasi uczniowie, słuchacze i kursanci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z nauką. Dzięki zajęciom prowadzonym w trybie zaocznym, z oferty naszej szkoły mogą korzystać również osoby pracujące lub takie, które z innych powodów nie mogą sobie pozwolić na naukę w trybie dziennym.

Kto może się zapisać?

Do naszej szkoły policealnej zapraszamy wszystkich chętnych, którzy posiadają świadectwo ukończenia liceum lub technikum i chcą kontynuować naukę. Od kandydatów do szkoły policealnej nie oczekujemy zdanego egzaminu maturalnego, do którego będzie mógł przystąpić w nasze szkole.

Oferta edukacyjna

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny jest zawodem pomocniczym w zakresie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych osób chorych w środowisku…

Opiekunka dziecięca

Opiekunka dziecięca zajmuje się sprawowaniem fachowej opieki nad małymi dziećmi. Zadaniem opiekunki jest przede wszystkim…

Technik masażysta

Absolwent kierunku technik masażysta w Edu Atut Gorzów Wielkopolski ma uprawnienia w zakresie masażu: klasycznego…

NAUKA ZA DARMO!

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje i podnieść wykształcenie, ale nie masz środków finansowych? Nie szkodzi. Nauka w naszej szkole jest zupełnie darmowa! Nie zwlekaj z decyzją, to jest Twój czas. Skontaktuj się z sekretariatem Edu Atut i zapytaj o możliwość bezpłatnej nauki. Do zobaczenia na zajęciach!

Eduatut

Darmowa Szkoła dla Dorosłych w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Pionierów 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel.: 531 552 861

e-mail: biuro@eduatut.pl