Policealna szkoła zawodowa

Policealna szkoła zawodowa Edu Atut w Gorzowie Wielkopolskim to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce zdobyć tytuł technika i szybko podjąć pracę w wybranym zawodzie. Dzięki profesjonalnej kadrze naszej szkoły będziesz mieć możliwość zapoznania się z niezbędną teorią dotyczącą przyszłej pracy oraz nauczysz się praktycznego wykonywania zawodu. Nie masz matury? To nie przeszkadza w zapisaniu się do szkoły policealnej. Ponadto, w ramach Edu Atut masz także możliwość przystąpienia do egzaminu dojrzałości. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej i nadajemy tytuły zawodowe oraz dyplomy zgodnie z regulacjami Ministerstwa Edukacji i Nauki. Poznaj nasze kierunki i ucz się za darmo z Edu Atut!  

Tryb nauczania

Zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym, dzięki temu nawet osoba bardzo aktywna może skorzystać z oferty naszej szkoły.

Zaświadczenia

Na prośbę słuchacza mamy możliwość wydania odpowiednich zaświadczeń, m.in. do  ZUS, KRUS, MOPS itd.

Rodzaj szkoły

 Edu Atut posiada uprawnienia szkoły publicznej. Nadawane dyplomy, certyfikaty i uprawnienia zawodowe są zgodne wytycznymi MEN.

Szkoła dla wszystkich

Edu Atut jest szkołą całkowicie darmową na wszystkich poziomach i kierunkach nauczania, od szkoły podstawowej po szkoły policealne. Oznacza to, że nasi uczniowie, słuchacze i kursanci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z nauką. Dzięki zajęciom prowadzonym w trybie zaocznym, z oferty naszej szkoły mogą korzystać również osoby pracujące lub takie, które z innych powodów nie mogą sobie pozwolić na naukę w trybie dziennym.

Kto może się zapisać?

Do naszej szkoły policealnej zapraszamy wszystkich chętnych, którzy posiadają świadectwo ukończenia liceum lub technikum i chcą kontynuować naukę. Od kandydata do szkoły policealnej nie oczekujemy zdanego egzaminu maturalnego, do którego będzie mógł przystąpić w nasze szkole.

Oferta edukacyjna

Technik usług kosmetycznych

Absolwenci specjalizacji technik usług kosmetycznych potrafią udzielać porad w zakresie kosmetyki…

Technik administracji

Technik administracji odpowiada w firmie za interpretację i stosowanie przepisów prawnych z różnych dziedzin, przygotowanie…

Florysta

Florystyka jest dziedziną, która mocno rozwinęła się w ostatnich latach. Dzięki nauce w Edu Atut poznasz zasady tworzenia kompozycji zarówno

Technik BHP

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy przygotowuje i przedkłada kierownikowi zakładu pracy analizy dotyczące BHP oraz propozycje usunięcia…

NAUKA ZA DARMO!

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje i podnieść wykształcenie, ale nie masz środków finansowych? Nie szkodzi. Nauka w naszej szkole jest zupełnie darmowa! Nie zwlekaj z decyzją, to jest Twój czas. Skontaktuj się z sekretariatem Edu Atut i zapytaj o możliwość bezpłatnej nauki. Do zobaczenia na zajęciach!

Eduatut

Darmowa Szkoła dla dorosłych w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Pionierów 3,
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel.: 531 552 861

e-mail: biuro@eduatut.pl