Szkoła podstawowa dla dorosłych

Zdarza się, że różne okoliczności w życiu zmuszają nas do chwilowego porzucenia obranej drogi. Nikt jednak nie powinien sam odbierać sobie szansy edukacji na poziomie szkoły podstawowej. Niech decyzja o powrocie – odpowiednio do 7 czy 8 klasy – szkoły podstawowej pozwoli Ci zyskać pewność siebie, rozbudzi na nowo głód wiedzy oraz da chęć sięgania po więcej! Profesjonalna i przychylna kadra Edu Atut daje gwarancję, że nauka sprawi Ci przyjemność i da poczucie satysfakcji. Nie zwlekaj z decyzją, nasza szkoła podstawowa dla dorosłych czeka na Ciebie! Skontaktuj się z sekretariatem Edu Atut i zapytaj o możliwość bezpłatnej nauki. Do zobaczenia na zajęciach!

Tryb nauczania

Zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym, dzięki temu nawet osoba bardzo aktywna może skorzystać z oferty naszej szkoły.

Zaświadczenia

Na prośbę słuchacza w naszej szkole mamy możliwość wydania odpowiednich zaświadczeń, m.in. do  ZUS, KRUS, MOPS itd.

Rodzaj szkoły

 Edu Atut posiada uprawnienia szkoły publicznej. Nadawane dyplomy, certyfikaty i uprawnienia zawodowe są zgodne wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Szkoła dla wszystkich

Edu Atut jest szkołą całkowicie darmową na wszystkich poziomach i kierunkach nauczania, od szkoły podstawowej po szkoły policealne. Oznacza to, że nasi uczniowie, słuchacze i kursanci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z nauką. Dzięki zajęciom prowadzonym w trybie zaocznym, z oferty naszej szkoły mogą korzystać również osoby pracujące lub takie, które z innych powodów nie mogą sobie pozwolić na naukę w trybie dziennym.

Kto może się zapisać?

Do naszej szkoły podstawowej dla dorosłych zapraszamy wszystkich chętnych, którzy z jakiegoś powodu nie ukończyli szkoły podstawowej lub gimnazjum oraz takich, którzy ukończyli sześcioletnią szkołę podstawową i chcieliby kontynuować swoją edukację. Szkoła przeznaczona jest dla osób dorosłych, lecz może zapisać się do niej również osoba niepełnoletnia, jeśli ma skończone 16 lat i posiada zgodę rodzica.

NAUKA ZA DARMO!

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje i podnieść wykształcenie, ale nie masz środków finansowych? Nie szkodzi. Nauka w naszej szkole jest zupełnie darmowa! Nie zwlekaj z decyzją, to jest Twój czas. Skontaktuj się z sekretariatem Edu Atut i zapytaj o możliwość bezpłatnej nauki. Do zobaczenia na zajęciach!

Eduatut

Darmowa Szkoła dla dorosłychw gorzowie wielkopolskim

ul. Pionierów 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 531 552 861

e-mail: biuro@eduatut.pl